Výklad tarotových karet

7. dubna 2007 v 12:04 | Efranielle |  MaGiE
MěsícMěsíc
Intuice. Iluze. Nevědomé. Důvěřuj svému cítění. Pamatuj, že každá situace má dvě strany - jednu zjevnou, jednu skrytou.
SlunceSlunce
Světlo vědomí, harmonie, síly a entuziasmu. Dovol světlu zářit, šířit lásku, osvobození z temnoty. Příležitost dávat a dostávat lásku.
ĎábelĎábel
Výběr směru. Začátek porozumění. Z nevědomosti povstává moudrost, ze tmy přichází světlo. Příležitost vymanit se z omezení, která jsme sami vytvořili. Věci nejsou takové, jaké se zdají být.
MilenciMilenci
Volba mezi duchovním a fyzickým/materiálním. Vztahuje se k lásce a sexualitě, k oddělení a sjednocení. Možnost naplnění na všech úrovních. Čas k rozhodnutí.
SílaSíla
Důvěra a spolehnutí. Nalezení skutečné síly vychází z lásky k sobě samému. Odvaha a statečnost, důvěra ve vlastní schopnosti. Přijímáním sebe přijímáme ostatní.
BlázenBlázen
Začátek cesty - Vykročení na cestu. Rozhodnutí zvolit si a důvěřovat procesu. Léčení hlubokých problémů. Možnost dosažení cílů.
CísařovnaCísařovna
Láska a hojnost. Změna a nové začátky. Léčení sebe samého optimismem a vírou. Završení kruhu. Zemská matka.
CísařCísař
Vládnutí. Čas pohlédnout na to, co člověk zná. Porozumění. Znalost sebe sama. Císaři je vlastní disciplína, moc a síla. Ti, kdo vládnou, musí v první řadě zvládat sami sebe.
SpravedlnostSpravedlnost
Rozlišování a důvěra. Tajemství leží v srdci - v místě rovnováhy. Moudrost a směřování. Každá akce vyvolává reakci. Buď poctivý sám k sobě.
MágMág
Spojit se s kreativní energií. Konec zpochybňování sebe samého, začátek nalézání vlastní hodnoty. Vize toho, co by mohlo být, a možnost jejího uskutečňování. Velký potenciál a schopnost jeho využití.
SmrtSmrt
Změny. Smrt a znovuzrození na mnoha úrovních. Nech odejít to, co už není užitečné. Odpusť. Postav se k budoucnosti s novou vírou.
SoudSoud
Změna, osobní růst. Popustit uzdu inspiraci a iniciativě. Vnímej život realisticky, bude ti dáno vedení. Spoléhej na svůj vlastní úsudek. Jak zaseješ, tak sklidíš.
VelekněžkaVelekněžka
Intuice a vědomí. Komunikace myšlenek a hlubokých citů. Vnitřní klid. Vnáší moudrost minulosti do přítomných situací. Skryté hloubky.
VeleknězVelekněz
Odstup a sebeovládání. Intelektuální vedení. Představitel duchovních hodnot. Schopnost směřovat k vytyčeným cílům přes všechny nástrahy.
PoustevníkPoustevník
Obrácení se dovnitř dává čas k nalezení vlastní pravdy. Zprostředkovatel univerzální pravdy. Emocionální a duchovní růst. Nech se vést světlem.
ViselecViselec
Vidění - nazírání věcí jiným způsobem. Bez oběti není služby. Prohlédnout skrze současné okolnosti, být otevřen neočekávanému. Je třeba učinit rozhodnutí.
MírnostMírnost
Spolupráce. Víra, důvěra a porozumění. Nalezení svobody prostřednictvím moudrosti. Naučit se chápat představuje potenciál růstu. Skloubení různých aspektů osobnosti.
HvězdaHvězda
Poselství naděje, světlo, které vede. Z pochybností přichází inspirace. Důvěřuj pravé cestě (tomu, co je pravda). Následuj hvězdu, abys naplnil svůj osud.
VěžVěž
Rozpuštění, osvětlení. Neočekávané změny vedoucí k novým směrům, novým příležitostem. Necháme-li věcem volný průběh, umožňujeme vznik nové, lepší budoucnosti.
VůzVůz
Být ve středu vlastního bytí. Soustředěním vůle můžeme lépe určovat směr. Nejsou žádné jiné hranice než ty, které si dáváme my sami.
SvětSvět
Osvobození. Možnost nových začátků. Boj skončil, závazek byl naplněn. Kruh se uzavřel. Jasnost při hledání vlastního směru. Sklízej odměny za předchozí úsilí.
Kolo štěstíKolo štěstí
Časové cykly, zákony Karmy, příčiny a následku. Nový začátek na všech úrovních. Buď připraven ke změně. Potenciál pro velké štěstí.
zdroj: www.vestirna.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | E-mail | 10. února 2008 v 23:07 | Reagovat

dobry d en,mam dotaz zda nekdy potkam muze se kterym se budu citit stastna ,nar.26.7.1951

2 WaclawE WaclawE | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:40 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na angellie.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama