Květen 2007

Kopírování!!!

31. května 2007 v 20:20 | Efranielle |  *BLOG*
Každý článek, který najdete na tomto blogu jsme museli zpracovat a obrázky pracně shánět!
copyright.gif copyright image by dezmas_05
Nevadí mi, když si něco od nás zkopírujete, ale byla bych ráda, kdybyste uvedli zdroj, nebo se alespoň zeptali. To by bylo tak a si vše. díky Efranielle

8. bleskovka -KONEC-

31. května 2007 v 18:20 | Efranielle |  Bleskovky
1) odkud znáte tato zvířátka ?
2) líbí se ti na tomto blogu?
3) co bys sem přidal/a?
4) po kolíkáté jsi na tom to blogu?
Je to mini bleskovka, takže vyhrává první !

Královna Prokletých

31. května 2007 v 15:03 | deamon |  FiLm
Královna Prokletých (Queen of the damned)
Po celá staletí čekala na tu správnou chvíli, aby se chopila moci nad svým ďábelským královstvím Jmenuje se Akasha, skutečná matka všech upírů a její čas nadešel. Aaliyah hraje titulní roli ve stylovém upírské, příběhu na motivy Upíří kroniky od Anne Riceové. Stuart Townsend, vystupuje jako Lestat, nemrtvý antihrdina, známý z filmové adaptace Anne Riceové "Interview s upírem". Lestat se tentokrát uchýlí do tmavého světa plného tetování a piercingu. Stává se z něj rocková hvězda a jeho gotická hudba linoucí se z reproduktorů po celém světě přiláká pozornost všemocné Akashy. Spolu by mohli navždy ovládnou svět, jejich věčné panování může zhatit jen jediná věc: Lestatova posedlost smrtelníka z masa a kostí...
Mně osobně se tenhle film líbí a doporučovala bych Vám se na něj podívat...
Queen Of The Damned - Movie Stills
Tohle je Lestatova posedlost... Queen Of The Damned - Movie Stills Queen Of The Damned - Movie Stills Queen Of The Damned - Movie Stills
Tohle byl konec Královny prokletých...
Tady dvě videjka:
Akashin tanec...
Lestat a Jessie...

Pár andělů

31. května 2007 v 10:34 | Efranielle |  Andělé


Děti

31. května 2007 v 8:00 | Arwen |  ObRáZkY
Na začátek pár citátů o dětech (aby to bylo zajímavější a pro navodění té zprávné nálady):-)
Děti jsou naše radost. Vedle toho se člověk z vlastní zkušenosti přesvědčí, že genialita je dědičná
....................ALEXI ANDREJEV
Je zajímavé, že z generace na generaci jsou děti stále horší a rodiče stále lepší, navíc ze stále horších dětí vyrůstají stále lepší rodičové.
....................WIESLAW LEON BRUDZIŃSKI
Děti, když jsou malý, jsou svatý, i když stojejí za hovno.
....................BOHUMIL HRABAL

zvířecí fotky od Rachel Hale

30. května 2007 v 19:48 | Efranielle
RACHEL HALE - Loki´s kitten obrázek | plakát | foto | poster

Podvedená

30. května 2007 v 19:21 | Efranielle |  Povídky a jiné skvosty
Tak a tady něco dalšího k mým dílům . . .
Chtěla bych,
aby mi šeptal do ouška ta krásná slovíčka ,, miluji tě, chci být stále s tebou, . . .
Aby mi vkládal do vlasů okvětní lístky z růže a šeptal mi ,,ty má květinová vílo,,
Abychom spolu chodili do parku a já mu mohla říct, že je mi s ním mejlíp na celém světě.
Abychom byli stále spolu a nikdy se neoddělili . . .
Svět se mi shroutil, když jsem ho spatřila v obětí s jinou dívkou . . .
Nechtěla jsem tam jen tak nečinně stát a dívat se na to.
Sebrala jsem všechnu sílu a šla za ním.
Vlepila jsem facku, zula si boty a bosá jsem utíkala po travnatém porostu.
Se slzami v očích se zhroutila na lavičce.
Nepřála jsem si nic jiného, než aby se mi přišel omluvit a řekl,že to bylo jen nedorozumění . . .
Chtěla jsem, abychom se dali zase dohromady ,ale on nepřišel . . . nikdy už to nebude jako dřív. Nikdy!

Testování na zvířetech P.O.M.O.Z.T.E ! ! !

30. května 2007 v 19:20 | Efranielle
Každé 3 sekundy zemře v laboratořích 1 zvíře. právě Teď. Teď. A zase.Většina testů je naprosto zbytečná. Šiřme toto co nejdál!!! Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby podobný články zaplavili celou internetovou síť???? Každý den chodí téměř celý svět na internet, brouzdají po něm a serfují kde se dá. Kdyby se podařilo rozšířit to co nejdál, určitě by to pomohlo. Viděli by jsme to my, obyčejní lidi, co to nevídáme jen tak za ocelovými dveřmi světových laboratoří. Viděli by to budoucí rodiče a řekli by si:,,Nechceme aby naše dítě vyrůstalo v takovémhle prostředí!" Jistě, říkáte si, potkani a myši se množí rychle, ale mohla bych vás ujistit, že pokud budeme postupovat tímhle tempem, stahovat, hubit, požírat jako kyselina všechno, na co přijdeme, zbyde na světě už jenom "havěť" a i tu se člověk zanedlouho naučí "používat" ke svému prospěchu. Nezbydou tu ty hezká koťátka, co si rádi hladíme. Ani psi na zahradách. Když v budoucnu vyhlédneme z okna, neuvidíme poletovat ptáky a dívat se na pejskaře v parku. Budou tu jen lidé. Přesněji řečeno roboti. A jelikož je lidská rasa už předem odsouzená k samovyhubení, začínáme se vraždit, znásilňovat a ubližovat i sobě. S naší planetou to jde od 10 k 5. Kopeme si vlastní hrob. No tak, vždyť tu jsme jen hosti!!!! Je velmi hloupý zavřít před tím oči a v klidu se dívat na rodinné komedie v televizi. Ale realita je jiná. Realita je totiž horor. V televizním světě by jsme byli Freddy Crueger a jeho oběti zvířata a zanedlouho i my samotní. To opravdu chceme?? Měli by jsme se probrat a začít jednat! Podepisujme petice a protestujme proti zlu!!!!!!!!!
Co se týká výzkumů atd. já osobně bych testovala kosmetiku a léky na masových vrazích apod. A NA LIDECH, KTEŘÍ TESTUJOU NA ZVÍŘATECH, HLAVNĚ!!!!!
KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE!!!! DÁVEJTE NA SVOJE WEBY VŠECHNO CO SI PŘEČTETE O TÝHLE TÉMATICE A HLAVNĚ ŠIŘTE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Efranielle

30. května 2007 v 18:23 O NáS
Takže . . . . jak už Arwen napsala, založila jsem tento blog s úmyslem, psát o ,,Harry Potterovi,,což se troch zvrtlo . . . a začala jsem sem dávat spoustu obrázků andělů, elfů a víl, protože to jsou mé oblíbené bytosti=o). Později se ke mě pridala deamon a za nějakou dobu i Arwen, protože jí bylo na jejím blogu samotné smutno, no a nakonec i darkness =o)
Něco o mě:
Nedávno jsem začala psát povídky a básničky, které jste možná četly na našem blogu. Začalo to tak, že jsem napsala mou první básničku Anděl a dala jsem ji přečíst deamon, které se hrozně líbila atak ji zveřejnila a já psala dál. . . . jiné mé skvosty. . . . (Stín , Upír ,Démantová noc . . . )
Mé koníčky:
- inline brusle (jsem spíš začátečník =o), deamon potvrdí=o) )
- zpěv (jen když mě nikdo neslyší)
- maluju mandaly (chtěla sem vám je sem dát, ale nějak mi to přez ten scaner nejde . . .ale až se to
naučím, tak je sem dám=o) )
- no a jinak poslouchám hudbu . . . . . . . atd . . . . . . .
A T A D Y je odkaz na ty obrázky se jménem

Obrázky od dhool

30. května 2007 v 13:45 | Arwen |  Gothic
Tady je pár hororových odrázků od dhool (né, vážně,z některejch de mráz po zádech).Zatím je tu jen pár na ukázku,ale pokud chcete přídavek tak napište.
pomocná ruka
cesta k soudu
oni poslouchají když křičím
pyšná slepice
vyprahlá zem
zármutek
(zdá se mi nejlepší)


co vy na to

28. května 2007 v 21:04 | darkness

Phoenix

28. května 2007 v 10:16 | Efranielle |  Nadpřirozené bytosti

(print image)

(print image)
(print image)
(print image)

(print image)

Dráčci

28. května 2007 v 10:15 | Efranielle |  Elfové,draci a víly

A tady jsou zase dráčci


(print image)
(print image)

(print image)

(print image)

(print image)

(print image)doufám, že se vám líbí


Kyvadlo

27. května 2007 v 11:23 | Efranielle |  MaGiE
Tady je jeden pěkný odkaz pro práci s kyvadle a spoustu obrázků.
KYVADLO
kyvadlo
Kyvadel je mnoho druhu i materiálu z kterých jsou vyrobeny. Kyvadlo nám odkrývá naše podvědomí a odpovídá na otázky, které musí být kladeny jasně, aby odpověď zněla ANO či NE. Dále si musíme dávat pozor, abychom kyvadlo neovlivňovali vlastním přáním a proto je dobré, při práci s kyvadlem vždy začít otázkou, na kolik procent je nám ochotné kyvadlo plnit přání a dále následuje na kolik procent je ochotno mluvit pravdu. Podle toho pak můžeme pokračovat v práci. Je také velice vhodné za každou odpověď, která nám přijde poděkovat.
Brát práci s kyvadlem vážně a ne jako hru, i podle toho se pak kyvadlo chová.
Je dobré si vyhotovit tabulku v půlkruhovém tvaru, kterou si rozdělíte na 100 stupňů (%), na straně, kde začíná 0 bude Ne, uprostřed je 50 % a na druhém konci, kde je 100 % bude ano, a při kladení otázek sledujte, kde Vám kyvadlo zajíždí a podle toho si můžete určit pravděpodobnost správnosti odpovědi. Dá se vyhotovit spousta tabulek i na písmena a pak dle nich určovat jména, které chcete znát - také je na to vhodná tabulka půlkruhová a do ní jednotlivé písmena dle abecedy zapsat a pak pozorovat, jak kyvadlo k ním míří, také mohou být tabulky na dny v týdnu, měsíce v roce, minerály, povolání…. - to už nechávám dle fantazie a potřeby každého, kdo s kyvadlem bude pracovat. I seznam orgánů, či nemocí jde do tabulky zakreslit a pak kyvadlo může ukázat na nemoc, kterou daná osoba může trpět, ale pozor se zde musí dát, aby kyvadlo nebylo ovlivněno vlastním já, či emocemi, potom může mluvit zkresleně.
Co se týká schopnosti, zda můžete pracovat s kyvadlem, je dobré, aby Vám to odzkoušela cizí osoba a zeptala se otázkou, na kolik je Vám ochotno mluvit pravdu. Pokud je to okolo 50, tak Vám moc nepomůže, protože to je 50tí procentní správnost odpovědi. Takže Vám vlastně neříká nic. Dále je vhodné zjistit dobu, kdy s Vámi je ochotno komunikovat. S někým mluví celý den, s někým jen ráno, či večer i to chce odzkoušet. Ale každopádně práce s kyvadlem vyžaduje klidnou mysl a nejlépe se pracuje , když jsem sami v pokoji a nikdo Vás u toho nevyrušuje.
Také je dobré se zeptat na materiál, někomu mluví kovy, někomu slitiny, někomu sklo či křišťál, ale někomu vše. První pokus se dá udělat i se snubním prstýnkem a dle výsledků se můžete rozhodnout, zda si kyvadlo zakoupit ano, či ne. Každopádně to potřebuje se otevřít univerzu a pracovat na své intuici. Ten, kdo ji má uzavřenou, tak se mu bude pracovat dost těžko. K otevření se jsou vhodné různé uvolňovací techniky, mezi něž patří i meditace, zapálená svíce při práci s kyvadlem, každopádně nutné je zklidnění, klid a nebýt nikým vyrušován. Někomu kyvadlo pracuje v jakoukoliv dobu, někomu jen ráno, přes den, či v noci.
Já osobně již pracuji s kyvadlem pár desítek let a jsem s jeho službami spokojena. Mnoho let mi sloužil jako kyvadlo můj snubní prstýnek. Od revoluce již používám klasické křišťálové, ale vím, že se na obě mohu kdykoliv spolehnout, ale nikdy nezapomínám za služby svého kyvadla poděkovat.
O své kyvadlo se musíme také starat - nedovolovat cizím osobám, aby na ně sahaly, pravidelně je čisti - omývat pod tekoucí vodou a dobré je také nechat si je nabíjet při úplňku vlivem měsíce a při slunečním počasí i sluncem, aby nám odkrývalo, jak skryté, tak i otevřené. Mít k němu úctu a pokud jej nepoužíváme, tak jej mít v ochranném pouzdru někde uložené.

Pěkné obrázky 2

25. května 2007 v 19:10 | Efranielle |  Gothic
Mě se tyhle obrázky fakt líbí, takže k nim nemám co dodat =o)
Tenhle obrázek už není od stejné autorky jako ty před tím, ale taky pěkný, ne?

Démantová noc - vlastní tvorba

24. května 2007 v 16:05 | deamon |  Povídky a jiné skvosty
Autorkou téhle povídky je Efranielle =D
Démantová noc
Sametová tma zahalila noc do černého šátku. Obloha je poseta drobnými hvězdami, které se na nebesích třpytí jako démanty. Lucerny vrhají jemný paprskový svit do slunci ukrytých ulic. Na chodnících zůstávají drobné paprsky, které alespoň trochu osvětlí tmou zahalené město.
Daleko za ním, na místě svitu luceren nepřístupném, se na lavičce krčí malá holčička. Co tu asi dělá ? Utekla z domova ? Nebo ji rodiče vyhodili ? Nebo snad žádné rodiče nemá ? Pomalu se kní sunu s úmyslem nabídnout ji svou džísku a poskytnout jí přístřeší. Přistoupím blíž, ale ona se ani nepohne. Leží tam se zavřenými víčky, pevně semknutými rty, ruce má zaťaté v pěsti. Nakloním se nad ni a odhrnu ji dlouhé vlasy z obličeje, které odkryjí její zimou zfialovělé rty. V tu chvíly si pomyslím, že ji odsud musím okamžitě dostat, než umrzne. Vezmu ji do náruče a ucítím její ledové, na kost promrzlé tělo. Téhle malé chudince už nikdo nepomůže. Stále si vyčítám, že jsem přišla pozdě a nezachránila život té malé holčičky. Když jsem ji pomalu pokládala zpět na lavičku, všimla jsem si jejích rukou, posetých modřinami. A napadlo mě, že tyhle modřiny nemá jen na rukou. Snad jí takhle bude líp. Možná se tímhle ulehčil život týrané holčičky. Ale jak to doopravdy bylo, zůstane navždy tajemstvím...

Tajemní koně

24. května 2007 v 15:12 | Arwen |  ObRáZkY
.....a pro změnu pár koníků. Není jich sice moc, ale to vám musí stačit :-p
.
.
.
.

Gothic v temnotě

24. května 2007 v 10:45 | Efranielle |  Gothic
Tady máte pár obrázků, pokud jste si všimli, teď sem sem nedala moc článků, protože nemám momentálně doma přístup k internetu, tak musím všechny články tvořit ve škole . . .
Ale naše nové spolumajitelky ,, Arwen a Darkness ,, se do toho opravdu vložily a od jejich nástupu přibylo spoustu článků =o)